Programa „Graži šypsena“

Straipsnio data 2019-01-02

Konkursai

2018 m. lapkričio – gruodžio mėn. gimnazijos 1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo dantų ėduonies prevencijos programoje „Graži šypsena“, kurios tikslas gerinti mokinių burnos sveikatą, mokyti taisyklingai prižiūrėti dantis.  Programoje dalyvaujantys mokiniai gavo dantų šepetėlius, dantų valymo grafikus, dėžutes „Saldumynų bankas“. Mokinių tėvai gavo dantų apnašą nustatančias tabletes bei kartu su vaikais pildė dantų valymo grafikus.
Užsiėmimų metu mokiniai mokėsi taisyklingai valytis dantukus, kalbėjomės, kodėl žmogui reikalingi dantys, kodėl jie genda, apie cukraus žalą dantų sveikatai, kas atsitiktų, jei dantų nevalytume.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič