„#ŽinauKąRenku“

Straipsnio data 2018-12-07

Gimnazijos gyvenimas

2018 – 12 – 07 į mūsų gimnaziją atvyko buvusi mokinė, „#ŽinauKąRenku“  savanorė, VU TSPMI studentė Rugilė Andejevskytė ir IIIG – IVG klasių mokiniams vedė edukacinę paskaitą. Ji mus supažindino su organizacijos „Žinau, ką renku“ tikslais, veikla bei siūlė įsitraukti į jos veiklą. Paskaitos metu turiningai ir  linksmai praleidome laiką imituodami savivaldybių rinkimus: stebėjome svanorių kandidtų į merus debatus, išklausę jų rinkimines kalbas, balsavome ir išrinkome geriausią. Mokėmės kritiškai vertinti politikų kalbas,  pažadus ir plačiau susipažinome su jų veikla. Žaidėme žaidimą „Žinau, ką renku“ tinklapyje, taip susipažindami su kiek įmanoma daugiau seimo narių. Po renginio Rugilė sakė: „Malonu grįžti į savo mokyklą ir pabendrauti su jaunimu. Tikiuosi, kad mūsų pokalbis padės jiems nueiti ir atiduoti savo balsą rinkimuose ir pasakyti #ŽinauKąRenku!“.

Gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas Edvinas Rudol, IIIG klasė