#SWITCH!

Straipsnio data 2018-09-20

Išvykos ir ekskursijos

Siekdami susipažinti su moderniųjų technologijų bei verslumo naujovėmis rugsėjo 20 d. mūsų gimnazijos III-IVG klasių mokiniai kartu su mokytoja Zita Prelgauskiene lankėsi tarptautiniame renginyje #SWITCH!. Renginys vyko Litexpo parodų centre. Renginyje jaunimui trumpus ir įtraukiančius pranešimus skaitė įvairūs Lietuvos verslo ir visuomenės inovatoriai – Ada Jonušė, Lukas Kaminskis, Mantas ir Indrė Stonkai, Tomas Ramanauskas. Gimnazistai turėjo galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus mokslo ir technologijų erdvėje: išvysti virtualią realybę, išmokti skraidinti droną ir sudalyvauti lenktynėse, išbandyti 3D printerius, matyti hologramas ir daug kitų šaunių technologinių sprendimų. Mokslo mugėje moksleiviai iš arčiau susipažino su Lietuvos Universitetais, Kolegijomis, Profesinėmis mokyklomis, kurios siūlo studijų programas, susijusias su technologijomis.

Zita Prelgauskienė etikos mokytoja metodininkė, IIIG klasės vadovė

switch