Tradicinis Kalėdinis moterų salės futbolo turnyras “Kalėdų taurė”

Straipsnio data 2018-12-16

Sportas

2018 metų gruodžio 14-16 dienomis Ignalinoje vyko tradicinis Kalėdinis moterų salės futbolo turnyras “Kalėdų taurė”. Varžybose dalyvavo 7 futbolo mokyklų komandos, kurios rungėsi rato sistema. Gruodžio 15 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos merginos įveikė MFA “Žalgiris” (1:0) ir Vievio (5:0) komandas. Rungtynės su Trakų ir Ignalinos komandomis baigėsi vienodais rezultatais 0:0. Gruodžio 16 dieną sprendėsi medalių likimas. Pirmose varžybose mūsų komanda įveikė Utenos merginas rezultatu 2:0. Deja, paskutinėse varžybose nepasisekė ir teko pripažinti Švenčionėlių komandos pranašumą (0:1). Suskaičiavus visus taškus, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos merginos iškovojo 2 vietą. Komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Taip pat apdovanotos geriausios turnyro žaidėjos.