IŠVYKA Į VILNIAUS ORO UOSTĄ

Straipsnio data 2018-09-26

Išvykos ir ekskursijos

Rugsėjo 26 d. antros klasės mokiniai vyko į Vilniaus oro uostą. Ten sužinojo kokių profesijų žmonės reikalingi, kad oro uostas dirbtų sklandžiai. Ekskursijos metu mokiniai pamatė keleiviams nematomas oro uosto zonas, iš arti stebėjo kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, susipažino su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, lankėsi ypatingai svarbių asmenų (VIP) terminale, užsuko į oro uosto operatyvinės valdymo grupės postą. Žiūrėjo trumpametražinio filmo ištrauką  oro uosto kino teatre.

Ekskursiją po Vilniaus oro uostą vedė įvairių profesijų oro uosto darbuotojai, jie ne tik įdomiai pristatė oro uosto veiklą, bet ir papasakojo ne vieną neįtikėtiną čia nutikusią istoriją.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė