Edukacinė išvyka į Alytų

Straipsnio data 2018-10-18

Išvykos ir ekskursijos

Saulėtą spalio 18-iosios ketvirtadienį gimnazijoje vykdomo konkurso ,,Šauniausia klasė” 2017-2018 mokslo metų nugalėtojai IIIG klasės mokiniai, kartu su pažangiausiais gimnazijos mokiniais vyko į ekskursiją po Dzūkijos sostinę – Alytų. Kelionės metu mokiniai aplankė Balbieriškio atodangą, turėjo galimybę pasivaikščioti naujuoju Baltosios rožės tiltu per Nemuną, jungiančiu Pirmąjį Alytų ir senamiesčio kurortinę dalį su Alytaus piliakalniu. Alytaus kraštotyros muziejuje dalyvavo edukacinėje pamokoje „Grikio kelias“. Pamokos metu patys bandė kulti, vėtyti, malti ir sijoti. Iš grikių miltų kepė babką. Aplankė rašytojo A. Matučio muziejų.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič

Mokinių mintys

Man labiausiai patiko edukacinis užsiėmimas “Grikio kelias”, medžio statulos esančios parke ir Baltosios rožės tiltas. Buvo labai linksma ir įdomu.

Karolina Narkūnaitė, 7 kl.

Labiausiai patiko Baltosios rožės tiltas, iš kur atsiveria labai gražus vaizdas. Patiko kelionė autobusu ir  edukacinis užsiemimas “Grikio kelias” bei gamintas pyragas.

Ugnė Lapkauskaitė, 7 kl.,  Milena Gerasimovič, 7 kl.

Ekskursijoje labiausiai patiko kepti grikių miltų babką bei ją valgyti. Taip pat patiko Baltosios rožės tiltas ir nuo jo matomi gražūs vaizdai.

Dominyka Roževič, 6 kl.

Man patiko ekskursija, nes aplankėme Baltosios rožės tiltą. Taip pat labai patiko edukacinis užsiėmimas “Grikio kelias” ir kepta skani babka.

Sabina Krasauskaitė, 6 kl.