Vilniaus rajono grindų riedulininkės Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių vicečempionės

Straipsnio data 2018-09-22

Sportas

2018 metų rugsėjo 22 dieną Molėtų sporto arenoje vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių merginų grindų riedulio varžybos. Varžybose dalyvavo 6 stipriausios Lietuvos komandos. Vilniaus rajono komanda, kuriai atstovavo ir 7 mūsų gimnazijos mokinės, grupės varžybose įveikė Utenos (2:0) ir Kelmės (1:0) komandas. Iškovota pirmoji vieta grupės varžybose suteikė galimybę rungtis didžiąjame finale su kito pogrupio pirmąja komanda. Finalas buvo be galo įtemptas ir nervingas. Vilniaus rajono grindų riedulininkės kartą apmaudžiai suklydo, ko pasekoje, teko pripažinti stiprios Ignalinos komandos pranašumą. Iškovota 2 vieta Lietuvos sporto vilčių žaidynių grindų riedulio varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas