Įspūdinga stovykla „Mūsų žalioji vasara“

Straipsnio data 2018-06-22

Išvykos ir ekskursijos

Kaip ir kasmet Jaunieji miško bičiuliai po ilgų ir varginančių darbų susirinko iš visos Lietuvos į stovyklą, kurios metu galėjo pagilinti savo turimas žinias apie gamtą, mišką ir mus supančią aplinką. Šiemet viskas vyko Gamtos mokykloje Žemaitijoje. Savaitė buvimo kartu tikrai neprailgo, nes tapome viena didele šeima, susidraugavome, sukūrėme ne vieną įsimintiną istoriją.

Šias kelias dienas pažinome pelkes, išklausėme paskaitų apie geometriją gamtoje, raganavimą, išsivirėme arbatų iš medžių lapų arba žolelių. Didžiausią įspūdį paliko naktinis žygis miške, kur mus galimai sekė vilkas. Labiausiai nudžiugino pasirodymų vakarai, kai rodėme savo talentus: vaidinome, dainavome, šokome ir žaidėme žaidimus kartu.

Paskutinę dieną buvo labai sunku atsisveikinti su žmonėmis, kurie tapo kaip šeima. Ačiū visiems!

Rugilė Andrejevskytė, 18 metų

JMB „Lūšiukai“