VILNIAUS R. PRADINIŲ (I-IV) KLASIŲ MOKINIŲ VARŽYBOS „ŠVIESOFORAS“

Straipsnio data 2018-04-18

Gimnazijos gyvenimas

2018 m. balandžio 18 d. pradinių klasių mokiniai, lankantys saugaus eismo būrelį, dalyvavo Vilniaus r. „Šviesoforo“ varžybose. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje susirinko 11 komandų, pademonstravo savo saugaus eismo žinias bei praktinius gebėjimus. Mūsų gimnazijos komanda susirungė net šešiose teorinėse ir praktinėse rungtyse: atliko „Kelių eismo užduotis“, susirungė „Protų mūšyje“,  atliko „Vaizdo siužeto užduotis“, „Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje“, „Perėjimas per kelią sankryžoje“, „Atšvaitų praktinis naudojimas“.

Komandas varžytuvėse vertino 1-mojo Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Jolanta Lukaševič ir vyriausiasis tyrėjas Stanislav Voicechovskij bei Švietimo skyriaus vedėjos sudaryta vertinimo komisija. Mūsų gimnazijos mokiniai puikiai pasirodė, pasikartojo tai ką mokėjo ir išmoko daug naujų dalykų. O koks konkursas be dovanu- mokiniams policijos pareigūnai padovanojo saugaus eismo taisyklių knygeles, atšvaitus bei padėkos raštus.

 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė