Lietuvos futbolo mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) futbolo 8×8 finalinės varžybos

Straipsnio data 2018-06-05

Sportas

2018 metų birželio 5 dieną Šventupėje, Ukmergės rajone vyko Lietuvos futbolo mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) futbolo 8×8 čempionato finalinės varžybos. Dėl stipriausios Lietuvos komandos vardo rungėsi 6 komandos įveikusios zonines varžybas. Ištraukus burtus MFK „Žalgiris“ komanda, kuriai atstovauja mūsų gimnazijos mokinės, pateko į B pogrupį. Pogrupio varžybose vienodais rezultatais (3:0) įveikėme Šiaulių SG-FA ir Alytaus SRC komandas. Iškovota pirmoji vieta pogrupio varžybose suteikė galimybę kovoti didžiajame finale dėl nugalėtojų vardo. Aikštelėje susitikome su stipria MFA „Žalgiris“ komanda. Įtemptos varžybos baigėsi taikiai (1:1). Pratesimas taip pat neišaiškino nugalėtojo. Teko mušti baudinius. Deja, sėkmė šypsojosi varžovėms. Pralaimėjome rezultatu (6:7), tačiau Lietuvos vicečempionų vardas puikus pasiekimas.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas