Edukaciniai užsiėmimai

Straipsnio data 2018-05-31

Išvykos ir ekskursijos

Paskutinę pavasario dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos IIG, IIIG ir IVG klasių mokiniams Valstybės pažinimo centre ir Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje vyko netradicinės pilietiškumo ugdymo ir istorijos pamokos. Valstybės pažinimo centre mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Lietuvos politinė sistema: pažinti ir įsitraukti“, kuriame analizavo Prezidento, Vyriausybės, Seimo, Konstitucinio teismo, vietos savivaldos reikšmę ir funkcijas.

Istorijos pamoka vyko Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre. Pamokos metu mokiniai susipažino su žydų istorine praeitimi, tradicijomis, Šabo papročiais. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti Samuelio Bako tapybos parodą, Romualdo Inčirausko metalo ir plastiko darbus.

Istorijos mokytojas Kęstutis Noreika