Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ didysis superfinalas

Straipsnio data 2018-04-20

Sportas

2018 metų balandžio 20 dieną įvyko Lietuvos salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ didysis superfinalas. Nuostabus futbolo renginys vyko legendinėje Kauno sporto halėje. Varžybose dalyvavo apskričių nugalėtojai, kurie rungėsi dėl stipriausios Lietuvos komandos vardo. Mūsų gimnazijos futbolininkės A grupės varžybose užtikrintai įveikė Lazdijų rajono Krosnos mokyklos (3:0) ir Pabiržės pagrindinės mokyklos (11:0) komandas. Iškovota pirmoji vieta grupės varžybose pusfinalyje suvedė su kito pogrupio antrąja komanda. Susitikome su Šiaulių sporto mokyklos komanda. Rungtynių pradžioje pelnėme įvartį, tačiau pabaigoje varžovės sugebėjo išlyginti rezultatą (1:1). Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi mūsų komandai (2:1). Finalinėse varžybose susitikome su gerai pažįstama Ignalinos gimnazijos komanda. Nuovargis ir patirtos traumos neleido žaisti taip kaip mokame. Iš mūsų varžovių pusės matėsi begalinis noras siekti pergalės. Dukart apmaudžiai suklydus teko pripažinti stiprios Ignalinos gimnazijos komandos pranašumą (0:2). Tačiau merginos nenuliūdo, juk esame antra pagal pajėgumą Lietuvos komanda.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas