2018-03-30 Lietuvos sporto mokyklų 2003 m. gim. merg. finalinės futbolo varžybos

Straipsnio data 2018-03-30

Sportas

2018 metų kovo 30 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos sporto mokyklų merginų (2003 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos. Finaliniame etape susitiko 6 stipriausios Lietuvos komandos. MFK “Žalgiris I” komanda, kuriai atstovauja mūsų gimnazijos merginos pateko į 2 pogrupį kur susitiko su Garždų Bangos ir Šiaulių SG-FA komandomis. Pogrupio varžybose iškovojome dvi pergales vienodais rezultatais 3:0. Finalinėse varžybose dėl čempionų vardo susitikome su kito pogrupio pirmąja komanda- MFA “Žalgiris”. Varžybos buvo be galo svarbios, todėl įtampa darė savo. Pradžioje turėjome žaidybinę persvarą ir pelnėme įvartį. Vėliau dukart suklydome, ko pasekoje, praleidome įvarčius. Nors ir turėjome persvarą ir progų pelnyti įvarčius, tačiau teko pripažinti varžovių pranašumą (1:2). Iškovota 2 vieta Lietuvos sporto mokyklų mažojo futbolo čempionate.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas