Straipsnio data 2018-03-08

Sportas

2018 metų kovo 8 dieną Šventupėje, Ukmergės rajone vyko Lietuvos sporto mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos. Šiais metais Lietuvos čempionate dalyvavo 15 komandų. Finaliniame etape susitiko 6 stipriausios komandos. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. 1- ojo pogrupio varžybose MFK „Žalgiris I“ komanda, kuriai atstovavo mūsų gimnazijos futbolininkės, susitiko su Ukmergės SC ir Tauragės SM komandomis. Pirmose varžybose apmaudžiai pralaimėjome Ukmergės SC komandai (2:3). Antrose varžybose įtikinamai įveikėme Tauragės SM bendraamžes (7:3). Pogrupio varžybose iškovota antroji vieta suteikė galimybę kovoti mažąjame finale dėl 3 vietos. Deja, nepavyko iškovoti bronzos medalių ir teko pripažinti Gargždų „Bangos“ komandos pranašumą (2:4). Iškovota 4 vieta Lietuvos sporto mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionate.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas