Straipsnio data 2018-03-22

Sportas

2018 metų kovo 22 dieną Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paminėjimui skirtas tarpmokyklinis futbolo turnyras. Varžybose dalyvavo 4 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Mūsų gimnazijos futbolininkai įtikinamai įveikė Maišiagalos J. Obrembskio gimnazijos (13:0) ir Širvintų sporto centro (11:1) komandas. Įnirtinga kova vyko su Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos komanda. Nors rungtynių pradžioje pralaiminėjome 0:2, tačiau sugebėjome atsitiesti ir iškovoti pergalę rezultatu 7:3. Iškovota pirmoji vieta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paminėjimui skirtame tarpmokykliniame futbolo turnyre.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas