Mūsų gimnazijos jaunosios futbolininkės Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių “Ladygolas” Vilniaus apskrities II vietos nugalėtojos

Straipsnio data 2018-03-14

Sportas

2018 metų kovo 14 dieną Grigiškių “Šviesos” gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių “Ladygolas” mergaičių (2005 m. gim. ir jaunesnių) Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 savivaldybių nugalėtojų komandos, kurios rungėsi rato sistema. Mūsų gimnazijos jauniausiosios futbolininkės pirmose varžybose įveikė Trakų rajono Rūdiškių gimnazijos komandą (3:2). Antrose varžybose susitikome su Širvintų rajono “Atžalyno” progimnazijos bendraamžėmis. Nors pirmąjį kėlinį pralaimėjome 0:2, tačiau antrąjame kėlinyje sugebėjome išlyginti rezultatą (2:2). Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi mūsų komandai (3:2). Paskutinėse varžybose sprendėsi Vilniaus apskrities nugalėtojų vardas. Nors mūsų mergaitės stengėsi, tačiau teko pripažinti daugiau patirties turinčiai Grigiškių “Šviesos” gimnazijos komandai (0:4). Iškovota antroji vieta Vilniaus apskrities finalinėse varžybose puikus rezultatas mūsų jauniausiosioms futbolininkėms.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas