Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija LMŽ merginų (2003 m. gim. ir jaunesnių) kaimo vietovių mokyklų futbolo Lietuvos vicečempionė

Straipsnio data 2018-03-04

Sportas

2018 metų kovo 4 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų (2003 m. gim. ir jaunesnių) kaimo vietovių mokyklų futbolo finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija susitiko su Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos komanda. Pralaiminėdami 0:2 sugebėjome atsitiesti ir iškovoti sunkią pergalę 3:2. Antrose varžybose įtikinamai įveikėme Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinę mokyklą (8:0). Paskutinėse varžybose sprendėsi Lietuvos čempionų vardas. Aikštelėje susitiko Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos ir Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislauskio mokyklos- daugiafunkcio centro komandos. Nuovargis, klaidos gynyboje ir neišnaudotos progos, ko pasekoje teko pripažinti varžovių iš Jonavos pranašumą (0:3). Iškovota antroji vieta LMŽ kaimo vietovių mokyklų futbolo finalinėse varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas