Lietuvos mokyklų salės futbolo merginų (2003 m. gim. ir jaunesnių) žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus rajono varžybos

Straipsnio data 2018-03-06

Sportas

2018 metų vasario – kovo mėnesiais vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo merginų (2003 m. gim. ir jaunesnių) žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus rajono varžybos. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 5 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Vasario 1 dieną Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje mūsų gimnazijos futbolininkės susitiko su Nemėžio ir Rudaminos bendraamžėmis. Iškovojome dvi pergales: įveikėme Nemėžio komandą (9:0) ir Rudaminos atstoves (5:0). Kovo 1 dieną susitikome su Nemenčinės ir Bezdonių komandomis. Abejos varžybos baigėsi taikiai (0:0). Suskaičiavus taškus mūsų gimnazijos ir Bezdonių komandos surinko vienodai taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio iškovojome 1- ąją vietą Vilniaus rajone ir toliau tęsime kovą Vilniaus apskrities finaliniame etape.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas