Vasario 16-oji

Straipsnio data 2018-02-15

Vasario 16-oji

Šiemet švęsdami Vasario 16-ąją sutinkame ypatingus metus – Valstybės atkūrimo šimtmetį!  Ta data svarbi žmogaus ir valstybės gyvenime, nes  mūsų tauta perėjo per visus sunkumus ir pasiekė tai, ką mes šiandien švenčiame.

2018 m. vasario 15 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje įvyko renginys, skirtas vasario 16-ajai paminėti. Renginį vedė IV G klasės mokiniai  Paulina ir Darius. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė, ji pakvietė visą gimnazijos bendruomenę vieningai giedoti Lietuvos himną. Renginio metu buvo primintos svarbiausios Lietuvai datos, pristatytas MMLG Mokinių Tarybos iniciatyva sukurtas filmukas, kurio idėjos autorius- IVG klasės mokinys Deividas Dzidzelis, vyresniųjų klasių vaikinai atkūrė garsiąją Nepriklausomybės akto signatarų nuotrauką. Šventinę nuotaiką sukūrė gimnazijos pradinių klasių mokinių dainuojamos dainos, instrumentinio ansamblio atliekami kūriniai, mokinių skaitomos eilės ir pranešimai. Po šventinio renginio mokiniai buvo pakviesti rinktis lauke, prie  instaliacijos LIETUVAI 100, bendrai nuotraukai. Čia visų susirinkusiųjų laukė Valerijaus Rybak staigmena – trispalviai dūmai ir fejerverkai!

Mokinius parengė mokytojai: Rita Sakalauskienė, Asta Andrikonienė, Kęstutis Noreika, Andžej Žilo