Lietuvos sporto mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionato zoninės varžybos

Straipsnio data 2018-02-24

Sportas

2018 metų vasario 24 dieną vyko Lietuvos sporto mokyklų merginų (2001 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionato zoninės varžybos. Zoninėse varžybose dalyvavo dvi MFK“Žalgiris“ komandos, kuriose žaidė mūsų gimnazijos mokinės. E grupės varžybos vyko Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje. MFK „Žalgiris I“ komanda užtikrintai įveikė Rudaminos (9:1) ir Vilniaus FM (7:0) komandas. Iškovota pirmoji vieta zoninėse varžybose suteikė galimybę dalyvauti finaliniame etape. D grupės varžybos vyko „Žaros“ gimnazijoje, Naujojoje Vilnioje. MFK „Žalgiris II“ komanda įveikė MFK „Granitas“ komandą (4:2). Iškovota pirmoji vieta D grupės varžybose atvėrė kelią į finalinį etapą. Finalinis etapas vyks Ukmergėje, kuriame susirungs 6 stipriausios Lietuvos sporto mokyklų komandos. Džiugu, dviejuose iš jų varžysis mūsų gimnazijos futbolininkės.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas