Straipsnio data 2018-02-13

Sportas

2018 metų vasario mėnesį vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ mergaičių (2001 m. gim. ir jaunesnių) Vilniaus rajono varžybos. Šiais metais vyriausiųjų grupėje užsiregistravo tik 2 komandos. Vasario 7 dieną vykome į Nemėžį, kur susitikome su Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijos jaunosiomis futbolininkėmis. Varžybos buvo sunkios, tačiau šventėme pergalę rezultatu 4:1. Vasario 13 dieną mūsų gimnazijoje vyko atsakomosios varžybos. Puikus žaidimas ir namų sienos padėjo iškovoti užtikrintą pergalę rezultatu 19:5. Iškovota pirmoji vieta Vilniaus rajone suteikė galimybę tęsti kovą Vilniaus apskrities finaliniame etape, kuris vyks kovo mėnesį.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas