Dalyvavimas konkurso Bebras II etape

Straipsnio data 2018-02-03

„Bebras“ Konkursai

2018 m. vasario 3 d., mokiniai surinkę daugiau nei 135 taškus, varžėsi II respublikinio konkurso Bebras etape. Šią ribą įveikė du mūsų gimnazijos mokiniai – Gabrielė Kaminskaitė ir Danielius Svirko, IIG kl. Todėl šeštadienį vykome į Vilniaus fakultetą, Matematikos ir informatikos fakultetą, kur visi išklausėme įdomią, įtraukiančią paskaitą apie dirbtinį intelektą „Žmogaus funkcijų atstatymas ir galimybių išplėtimas. Ar gali žmogaus judėjimą pakeisti mašinos?“, kurią skaitė Gintaras Jonaitis iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto. Mokiniai atliko II turo Bebro užduotis. Vėliau apie karjeros galimybes IT ir Code Fights turnyrą pasakojo VISMA LIETUVA atstovai. Nors prizinių vietų nelaimėjome, buvo smagu dalyvauti.

Renginio pabaigoje visi pasivaišino Bebro tortu.

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė