Dalyvavimas SID renginyje „Viskas prasideda nuo mūsų“

Straipsnio data 2018-02-06

Išvykos ir ekskursijos

Minint Saugesnio internetą dieną, 2018 m. vasario 6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko kasmetinis renginys vaikams „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. Renginio metu mokiniai, tėveliai ir mokytojai dalyvavo tiesioginiai transliuojamoje paskaitoje. Kol tėveliai su mokytojais klausėsi naudingų pranešimų apie vaikų išmanųjį pasaulį, socialinius tinklus, informacinį medijų raštingumą, slaptą paauglių gyvenimą medijose, patarimų mokytojams, mokiniai dalyvavo įdomiose veiklose.

Iš gimnazijos vykome su 5, 7 kl. komanda, kurią sudarė Sabina K.,  Eimantas K., Martynas M., Robertas D., Roberto mama Inesa  ir Viktorija M. Vaikams labai patiko interaktyvūs žaidimai, varžybos, linksmybės foto studijoje, pažintis su naujom programomis, komandinis piešimas ir žinoma Robotuko viktorina.

Dėkojame organizatoriams už galimybę dalyvauti renginyje.

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė