Draugiškos futbolo varžybos su MFK „Žalgiris“ mergaičių komanda

Straipsnio data 2018-01-31

Sportas

2018 metų sausio 31 dieną mūsų gimnazijoje vyko draugiškos futbolo varžybos, kuriose susitiko mūsų gimnazijos ir MFK „Žalgiris“ jaunosios futbolininkės. Varžybų dalyvės buvo merginos gimusios 2005 m. ir jaunesnės. Kai kurioms mūsų merginoms tai buvo pirmosios varžybos, tad tikėtis kokybiško futbolo būtų naivu. Tačiau varžybos buvo įtemptos ir kupinos gražių epizodų. Pergalę šiose varžybose šventė svečių komanda, kurios meistriškumas šiai dienai yra didesnis. Merginoms pirmi futbolo žingsniai visuomet būna sunkūs, tačiau begalinis noras ir užsispyrimas motyvuoja dirbti toliau ir tobulinti įgūdžius, bei siekti aukštesnių tikslų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas

20180131_140122-1024x576