Kalėdinis salės futbolo turnyras Ignalinos sporto ir pramogų centre

Straipsnio data 2017-12-23

Sportas

2017 metų gruodžio 22-23 dienomis Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko Kalėdinis salės futbolo turnyras, kuriame varžėsi 8 vaikinų ir 10 merginų komandų. Paskutinis šių metų futbolo turnyras buvo sėkmingas mūsų gimnazijos mokiniams. Vaikinų komanda pogrupio varžybose užtikrintai įveikė Baltijos futbolo akademijos (6:0), Didžiasalio (5:0) ir Vidiškių (9:1) komandas. Iškovota pirmoji vieta pogrupio varžybose pusfinalyje mus suvedė su Ignalinos KSC 2004 komanda. Pusfinalis įveiktas užtikrintai (4:0). Finale susitikome su Ignalinos KSC I komanda. Nors ir turėjo persvarą varžybos baigėsi taikiai 0:0. Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi mūsų komandai (2:1). Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mūsų gimnazijos mokinys Lukas Kaziukevičius. Nors mūsų merginos ir buvo jaunesnės, tačiau įrodė, kad moka žaisti futbolą. Pogrupio varžybose įveikėme Utenio moterų komandą (2:0) ir sužaidėme lygiosiomis su Vievio (0:0) ir stipria MFA “Žalgiris” komanda (1:1). Suskaičiavus taškus likome antroje vietoje pogrupio varžybose ir su nekantrumu laukėme kitos dienos, kur pusfinalyje susitikome su pirmąja kito pogrupio komanda (Vidiškės I”). Pusfinalis buvo permainingas ir emocingas. Lygių varžovų dvikova baigėsi taikiai 0:0. Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi mūsų komandai (2:1). Finale antrą kartą susitikome su MFA “Žalgiris” komanda. Varžybos buvo lygios, tačiau viena apmaudi klaida ir teko pripažinti varžovių pranašumą (0:1). Iškovota antroji vieta. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos atminimo taurės ir medaliai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas