Adventinė popietė

Straipsnio data 2017-12-22

Advento popietė

Advento ir Kalėdų laikotarpiai yra turtingi papročiais ir tradicijomis, nors kartais susipynę su prietarais, tačiau jie siekia vieno tikslo – išugdyti dorą ir laimingą žmogų. Todėl auginant jaunąją kartą svarbu perduoti tai, ką mūsų senoliai brangino ir puoselėjo.

Artėjant gražiausioms metų šventėms gimnazijoje vyko Adventinė popietė, į kurią kvietėme mokinių tėvus, visus mūsų bendruomenės narius. Norėjome drauge pasidžiaugti šv. Kalėdų laukimu, prisimini, kaip Advento metu elgdavosi mūsų senoliai, nuoširdžiai pabendrauti, nesprendžiant jokių problemų. Džiaugiamės, kad atvyko nemažai tėvelių, bendruomenės narių.

Renginio metu mokiniai pasakojo, ką adventiniu laikotarpiu žmonės veikdavo senovėje, priminė mūsų žaidimus, papročius, burtus. Išgirdome, ką šv. Kūčių naktį kalba gyvūliai. Mokiniams pasiruošti padėjo lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Rita Sakalauskienė ir pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak. Popietėje skambėjo pradinių klasių mokinių dainuojamos dainos. Mokinius ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Andrikonienė. Už scenos apipavidalinimą, dekoracijas dėkojame technologijų mokytojai metodininkei Alicijai Volodkevič.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Andrikonienė