Vilniaus rajono 3×3 krepšinio finalinės varžybos

Straipsnio data 2017-12-14

Sportas

2017 metų gruodžio 14 dieną Pagirių gimnazijoje vyko Vilniaus rajono gimnazijų berniukų ir mergaičių (2001 m. gim. ir jaunesnių) krepšinio 3×3 finalinės varžybos. Merginų grupėje dalyvavo 4 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Mūsų gimnazijos merginų komanda įveikė Rudaminos F. Ruščico gimnazijos (8:2) ir Mickūnų (12:0) komandas, tačiau įtemptoje kovoje nusileido Pagirių bendraamžėms (2:4). Suskaičiavus taškus mūsų komanda iškovojo 2 vietą Vilniaus rajono finalinėse varžybose. Berniukų grupėje rungėsi 7 komandos. Pogrupio varžybose mūsų komanda įveikė Rudaminos (8:7), Juodšilių (12:7) ir Avižienių (7:5) atstovus. Iškovota pirmoji vieta pogrupio varžybose suteikė galimybę rungtis su kito pogrupio pirmąja komanda dėl Vilniaus rajono nugalėtojų vardo. Deja, teko pripažinti daugkartinių čempionų iš Pagirių pranašumą (5:8). Tačiau, iškovota antroji vieta Vilniaus rajono finalinėse varžybose puikus rezultatas.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas