2017-2018 m.m. LMŽ mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinės zoninės futbolo varžybos

Straipsnio data 2017-12-02

Sportas

2017 metų gruodžio 2 dieną Ukmergės sporto centro salėje vyko 2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinės zoninės futbolo varžybos. Aikštelėje susitiko Ukmergės, Anykščių, Molėtų ir Vilniaus rajono čempionai. Mūsų gimnazijos jaunosios futbolininkės nepaliko vilčių varžovėms ir iškovojo visas tris pergales. Įveikta Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla (4:0), Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla (8:1) ir Molėtų progimnazija (8:0). Iškovota pirmoji vieta bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinėse zoninėse varžybose suteikė galimybę toliau tęsti kovą tarpzoninėse varžybose, kurios įvyks kitų metų sausio mėnesį. Tarpzoninėse varžybose rungsis 12 stipriausių Lietuvos mokyklų komandų, kurios sieks patekti į finalinį 4 komandų etapą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininka