Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos tinklinio turnyras

Straipsnio data 2017-11-28

Sportas

2017 metų lapkričio 28 dieną mūsų gimnazijoje vyko Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos tinklinio turnyras. Varžybose dalyvavo merginų ir vaikinų komandos. Merginų grupėje rungėsi trys komandos. Pirmąją vietą iškovojo Marijampolio I- oji komanda, kuri įveikė Marijampolio II- ąją komandą ir svečius iš Paberžės „Verdenės“ gimnazijos. Kovoje dėl antrosios vietos prieš Paberžės „Verdenės“ gimnaziją pergalę šventė Marijampolio II- oji komanda. Vaikinų grupėje rungėsi 4 komandos. Pirmąją vietą iškovojo Marijampolio bendruomenės komanda (joje žaidė buvę mokiniai, mokytojai ir Marijampolio bendruomenės nariai) iškovojusi visas tris pergales. Antri liko Paberžės „Verdenės“ gimnazijos mokiniai. Trečiąją ir ketvirtąją vietas iškovojo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinių pirmoji ir antroji komandos.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas