Kultūrinės meninės krypties programa – „Teatro užkulisiai“

Straipsnio data 2017-11-24

Išvykos ir ekskursijos

Lapkričio 24 d. 6–8 klasių mokiniai vyko į Operos ir baleto teatre rengiamą kultūrinės meninės krypties programą – „Teatro užkulisiai“, kurios tikslas – supažindinti mokinius su teatro scenos užkulisiais ir spektaklio metu vykstančiais dalykais. Mokiniai susipažino su įvairiomis scenos meno sritimis, pamatė, kaip kuriamos dekoracijos, sužinojo, kur ir kaip gimsta spektakliai. Scenos užkulisiuose klausė pasakojimų apie sudėtingą scenos įrangą, spektaklio eigą, apžiūrėjo spektakliuose naudojamą butaforiją. Pažvelgė į kostiumų sandėlius, repeticijų sales, dekoracijų dirbtuves. Taip pat turėjo galimybę pasimatuoti kostiumus ir pamėginti įsijausti į spektakliuose kuriamų personažų vaidmenis, pasifechtuoti tikromis špagomis. Renginį vedė operos solistė, kuri vaizdingai pasakojo apie kuriamus spektaklius, išvykas į užsienio šalis ir šiltai jose priimamus lietuvius.

Loreta Antonovičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja