Susitikimas su Egle Daugėlaite-Kryžiavičiene

Straipsnio data 2017-11-27

Gimnazijos gyvenimas

Marijampolio M.Lukšienės gimnazija jau antrus metus dalyvauja projekte „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“, kurį vykdo Britų taryba ir VšĮ „Meno avilys“ kartu su Ugdymo plėtotės centru. Lapkričio 27 dieną į gimnazijos aktų salę rinkosi ne tik IIG klasės moksleiviai, dalyvaujantys šiame projekte, bet ir dar  apie šešiasdešimt gimnazistų, mokytojai, nes visi su nekantrumu laukė komandos  „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“ inicijuoto susitikimo su LRT laidos ,,Labas rytas, Lietuva!” vedėja Egle Daugėlaite-Kryževičiene. Kasdien žiūrovus žadinanti vedėja skaitė pranešimą ,,Neišjunk to televizoriaus. Geriau pasirink kanalą”. Viešnia papasakojo, koks nelengvas ir atsakingas yra TV žinių vedėjo darbas, kaip pateikiama reklama vartotojui ir koks jos poveikis, atskleidė žinių filmavimo užkulisius, atsakė į mokinius dominančius klausimus.Susitikimas neprailgo, nes žurnalistė ir TV vedėja Eglė Daugėlaitė- Kryževičienė buvo nuoširdi, įtaigi, paprasta, puikiai valdanti auditoriją, faktus iliustruojanti įdomiais pavyzdžiais, todėl susirinkusieji klausėsi nuščiuvę. Mes džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje apsilankė tokia populiari LRT televizijos vedėja.

Rita Sakalauskienė, lietuvių k. mokytoja