Mūsų gimnazijos futbolininkės Vilniaus rajono nugalėtojos

Straipsnio data 2017-11-21

Sportas

2017 metų lapkričio 21 dieną Nemenčinėje vyko Vilniaus rajono gimnazijų mergaičių (gim. 2003 m. ir jaunesnių) futbolo 5×5 finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Pogrupio varžybose mūsų komanda įveikė Nemenčinės K. Parčevskio (5:0), Avižienių (9:1), Maišiagalos LDK Algirdo (8:0) ir Maišiagalos J. Obrembskio (3:1) gimnazijų komandas. Iškovota pirmoji vieta suteikė galimybę rungtis finalinėse varžybose su kito pogrupio pirmąja komanda, kuria tapo Bezdonių gimnazija. Nors ir turėjome didelę persvarą, ilgą laiką rezultatas buvo 0:0 ir tik varžybų pabaigoje pelnėme įvartį, kuris garantavo Vilniaus rajono nugalėtojų vardus. Su nekantrumu laukiame tolimesnių Respublikinių varžybų, kurios vyks Ukmergėje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas