Tinklinio turnyras „Lapkričio kirtis 2017“

Straipsnio data 2017-11-08

Sportas

2017 metų lapkričio 8 dieną Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs tinklinio turnyras „Lapkričio kirtis 2017“. Šį kartą varžybose rungėsi Juodšilių „Šilo“, Paberžės „Verdenės“ ir mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Šiame turnyre maloniai nustebino mūsų merginos, kurios iškovojo antrąją vietą ir tik per plauką netapo turnyro nugalėtojomis. Įveikta Juodšilių „Šilo“ (2:1) ir Paberžės „Verdenės 2“ (2:1) komandos. Kovoje dėl pirmosios vietos po atkaklios kovos nusileidome stipriai šeimininkų pirmąjai komandai (1:2). Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo taurės, o visiems dalyviams- diplomai. Su nekantrumu laukiame atsakomojo turnyro, kuris vyks mūsų gimnazijoje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas