Moterų futbolo lygos „Hummel“ taurės finalinės varžybos

Straipsnio data 2017-10-29

Sportas

2017 metų spalio 29 dieną Druskininkų “Saulės” pagrindinės mokyklos stadione vyko moterų futbolo lygos “Hummel” taurės finalinės varžybos. Finaliniame etape susirinko visos 12 komandų, kurios rungėsi dėl galutinių vietų. MFK “Žalgiris” komanda, kuriai atstovauja mūsų gimnazijos futbolininkės, pasiekė puikius rezultatus šioje lygoje. MFK “Žalgiris B” komanda kovoje dėl 7 vietos įveikė Alytaus MFK “Dzūkija” komandą (2:1). MFK “Žalgiris A” komanda rungėsi tarp 4 stipriausių komandų. Pusfinalio varžybose apmaudžiai nusileidome Alytaus SRC komandai (0:1). Kovoje dėl 3 vietos įtikinamai įveikėme Marijampolės FC “Sūduva” komandą (3:0). Iškovota 3 vieta moterų futbolo lygos “Hummel” taurės varžybose yra puikus rezultatas. “Hummel” lygos varžybas organizavo Alytaus apskrities futbolo federacija ir Alytaus moterų futbolo klubas. Visoms komandoms buvo įteiktos atminimo taurės, o prizininkių komandoms ir medaliai. Geriausia MFK “Žalgiris” komandos žaidėja buvo pripažinta mūsų gimnazijos mokinė Katalina Baranovskytė, kuriai buvo įteiktas lygos organizatorių įsteigtas prizas.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas