Vaikų futbolo turnyras „Rudens Cup“ Grigiškėse

Straipsnio data 2017-10-21

Sportas

2017 metų spalio 21 dieną mūsų gimnazijos futbolininkai dalyvavo futbolo turnyre „Rudens Cup“, kuris vyko Grigiškių “Šviesos” gimnazijos stadione. Turnyre dalyvavo 6 futbolo mokyklų komandos, tad mūsų komandai tai buvo didelis iššūkis išmėginant savo jėgas su stipriais varžovais. Grupės varžybose įtikinamai įveikėme FM “Ateitis” (9:0) ir SŽK “Pabradė” (2:0) komandas ir patekome į pusfinalį. Pusfinalio varžybose apmaudžiai nusileidome FA “Grigiškės” komandai (1:2). Kovoje dėl trečiosios vietos vėl susitikome su SŽK “Pabradė” komanda. Įtemptoje ir permainingoje kovoje nusileidome rezultatu 2:3. Galutinėje įskaitoje likome 4 vietoje, tačiau vertėtų pažymėti, kad dalyvavome tarp futbolo mokyklų komandų, kurios turi dideles galimybes treniruotis ir tobulintis futbolo aikštelėje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas