Išvyka į filharmoniją

Straipsnio data 2012-10-07

Išvykos ir ekskursijos

2012 m. spalio 7 d. beveik trys dešimtys 6-10 klasių mokinių dalyvavo Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vykusiame iškilmingame koncerte.

Visiems žinoma, kad šie metai yra skirti poetui Maironiui, tad mokyklos lietuvių kalbos mokytojos neatsitiktinai pakvietė mokinius į šį koncertą – renginys buvo skirtas Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Skambėjo XX a. pradžios kompozitorių (J. Naujalio, M. K. Čiurlionio ir kt.) muzika, operos solistas Liudas Mikalauskas dainavo pagal poeto eiles sukurtas dainas, skaitė amžininkų prisiminimus apie iškilųjį dainių. Visi žavėjosi mergaičių choro „Liepaitės“ atliekamomis liaudies dainomis. Viso koncerto kulminacija nepaliko abejingų- žiūrovai stovėdami kartu su dainininkais dainavo vieną patriotiškiausių eilėraščių – ,,Lietuva brangi“.

Pakili dvasia lydėjo ir mokinius, ir mokytojus iki pat namų.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja