Mokytojų diena 2012-10-05

Straipsnio data 2012-10-05

Mokytojų diena

2012 m. spalio 5 d.Spalio 5-oji Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų mokykloje – tai viena iš nuostabiausių švenčių, per kurias mokytojai turi galimybę pailsėti nuo mokinių ir patys pabūti jais. Šiais metais nuo pat ryto mokytojai buvo pasitinkami su gėlėmis (juos  nuo visos  mokyklos mokinių sveikino 12 klasės  mokiniai). Vėliau  mokytojai turėjo eiti pamokas. Pirmosios pamokos metu abiturientai paruošė mokytojams staigmeną – pasveikinimą. Antroje – lietuvių kalbos pamokoje – mokytojams teko atlikti lietuvių kalbos užduotis. Trečioji pamoka – istorija, per ją mokytojai žiūrėjo visų mokyklos mokytojų nuotraukas iš vaikystės ir turėjo atspėti, kur yra kuris mokytojas. Ketvirtoji pamoka – anglų kalba.  Jos metu mokytojai žaismingai mokėsi abėcėlės. Penktoji pamoka – matematika: teko įtemptai paprotauti, kol pamatė savo darbo rezultatą. Kol mokytojai „mokėsi“, juos pavadavo 11-12 klasių mokiniai. Vieniems – tai buvo tikras išbandymas, kitiems – galbūt būsimos specialybės repeticija.

Po pamokų aktų salėje mokiniai laukė mokytojų, kur paruošė jiems nominacijas, vaizdo filmukus, šokius ir kitus sveikinimus. Šventės pabaigoje buvo tituluoti Karalius ir Karalienė. Jais tapo geografijos mokytojas Vytautas Steponavičius ir anglų k. mokytoja Dovilė Jarmolovičiūtė. Renginys praėjo labai linksmai.  Mokytojai liko patenkinti ir dėkojo mokiniams už nepakartojamą šventę.

Laura Aidukonytė, 12 kl