PIT ir „Omnitel“ projektas

Straipsnio data 2012-09-27

PIT

2012 m. rugsėjo 27 d. 11 klasės mokinės Justyna ir Diana vyko į vieną didžiausių telekomunikacijų bendrovių „Omnitel“, kur buvo vykdomas bendras įmonės ir mūsų mokyklos projektas. Šįkart merginos turėjo galimybę visą pusdienį praleisti su įmonės atstove spaudai ir sužinoti daug įdomių dalykų apie šios specialybės žmonių darbą. Mokinės dalyvavo darbo posėdžiuose, bendravo su komunikacijos skyriaus darbuotojais, peržiūrėjo korespondenciją, atsakinėjo į respondentų laiškus – veiklos tikrai nestigo.

Tokie „šešėliavimai“ – geriausias būdas kuo išsamiau susipažinti su atskirų profesijų atstovų darbo specifika. Tikimės, kad Justyna ir Diana tikrai susidarė įspūdį apie tai, ką veikia didelės įmonės atstovai spaudai.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja