Mokytojų dieną – veiklos vietoj pamokų

Straipsnio data 2017-10-05

Mokytojų diena

Spalio 5 d. yra ypatinga šventė kiekvienam mokytojui. Tą dieną visi sveikinimai, meilė ir rūpestis yra skirti būtent jiems. Šiemet gimnazijoje buvo neįprasta mokytojų diena. Mokiniams nebuvo vedamos pamokos, bet vyko veiklos, kurių metu jie galėjo patobulinti savo meninius, vaidybos, sporto ir loginius sugebėjimus. Kol mokiniams vyko užsiėmimai, mokytojai dalyvavo orientacinėse varžybose, kurių metu atliko 6 komandines užduotis ir gavo raides, iš kurių vėliau galėjo sudėti žodį „MŪSŲ MOKYTOJAI PATYS GERIAUSI!“. Po šių linksmybių gimnazijos bendruomenė susirinko aktų salėje, kurioje vyko mokytojų dienai skirtas renginys. Jo metu  tikrai netrūko juoko ir nuoširdžių šypsenų. Šiemet mokytojai buvo apdovanoti sidabrinėmis plunksnomis už metų nuopelnus, metų frazę ar tiesiog išskirtinį bruožą. Ir toliau tęsiame tradicijas – išrinkti gimnazijos Karalius ir Karalienė, kuriais tapo mokytojas Kęstutis Noreika ir vyresnioji mokytoja Rita Sakalauskienė. Tikimės, kad ši diena patiko ir mokiniams, ir mokytojams.

Mokinių tarybos narė Rugilė Andrejevskytė, IVG kl.