Lietuvos jaunių Sporto vilčių berniukų grindų riedulio žaidynės

Straipsnio data 2017-10-01

Sportas

2017 metų spalio 1 dieną „Tauro“ sporto mokykloje, Vilniuje vyko Lietuvos jaunių Sporto vilčių berniukų grindų riedulio žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 5 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Vilniaus rajono berniukų grindų riedulio komandai atstovavo 4 mūsų gimnazijos mokiniai: Povilas Lovčikas, Lukas Kaziukevičius, Justas Andruškevičius ir Edvinas Rudol. Pirmose ir antrose varžybose iškovojome pergales vienodais rezultatais (4:2). Įveiktos Vilkaviškio ir Utenos komandos. Trečios varžybos buvo be galo nervingos ir įtemptos, tačiau paskutinę minutę pelnėme 2 įvarčius ir įveikėme stiprią Ignalinos komandą (5:2). Paskutinėse varžybose susitikome su Širvintų komanda. Šiose varžybose sprendėsi žaidynių nugalėtojų vardas. Tačiau nuovargis pakišo koją ir teko pripažinti varžovų pranašumą (2:6). Lietuvos jaunių Sporto vilčių berniukų grindų riedulio žaidynėse iškovojome aukštą 2 vietą. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos atminimo taurės ir medaliai. Taip pat buvo apdovanotas geriausias mūsų komandos žaidėjas Lukas Kaziukevičius.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas