Lietuvos jaunių Sporto vilčių mergaičių grindų riedulio žaidynės

Straipsnio data 2017-09-30

Sportas

2017 metų rugsėjo 30 dieną „Tauro“ sporto mokykloje, Vilniuje vyko Lietuvos jaunių Sporto vilčių mergaičių grindų riedulio žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 5 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Vilniaus rajono mergaičių grindų riedulio komandai atstovavo 5 Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinės. Pagal amžių mūsų komanda buvo gerokai jaunesnė, tačiau kovėsi kiekvienose varžybose. Pradžioje apmaudžiai nusileidome Ignalinos komandai (3:4). Antrose varžybose pralaimėjome būsimoms žaidynių nugalėtojoms Širvintų grindų riedulininkėms (2:6). Vėliau įveikėme Kelmės (3:2) ir Molėtų (4:1) komandas. Pasibaigus žaidynėms trys komandos surinko vienodai taškų, todėl teko skaičiuoti įvarčių santykį. Vilniaus rajono grindų riedulininkės iškovojo trečiąją vietą, nors pritrūko tik keletos įvarčių, kad taptume antri šiose žaidynėse. Komandoms prizininkėms buvo įteikti medaliai ir įspūdingos atminimo taurės. Taip pat apdovanoti geriausi žaidynių žaidėjai. Mūsų komandoje geriausia pripažinta mūsų gimnazijos mokinė Katalina Baranovskytė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas