Čempioniškas pirmasis naujojo sezono futbolo turnyras

Straipsnio data 2017-08-29

Sportas

2017 metų rugpjūčio 28-29 dienomis Trakuose vyko „V. Steško atminimo taurės“ futbolo turnyras. Tai jau devintasis turnyras, kuriame ir šiais metais susirinko gausus komandų būrys. Vyko berniukų ir mergaičių varžybos. Merginų turnyre dalyvavo 7 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Nors mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda tik prieš savaitę susirinko po gana ilgų atostogų, tačiau pirmasis blynas neprisvilo. Iškovotos visos 6 pergalės ir užtikrintai iškovota pirmoji vieta turnyre. Įveiktos Vievio (4:1), Vilkijos-2 (6:1), Utenio-1 (5:1), Vilkijos-1 (4:2), Utenio-2 (8:0) ir Pabradės (3:2) komandos. Puikus mūsų mergaičių žaidimas buvo pastebėtas gausiai susirinkusių žiūrovų ir praeityje garsių Lietuvos futbolininkų Artūro ir Igorio Steško, kurie ir rengia šį nuostabų turnyrą. Mūsų gimnazijos komandai buvo įteikta įspūdinga taurė, kuri suteiks dar daugiau užsispyrimo siekiant pergalių ateityje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas