Mokslo ir žinių diena gimnazijoje

Straipsnio data 2017-09-01

Rugsėjo 1-oji

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė
Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį.
Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę,
Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia.
Su Rugsėjo 1-ąja.

Rugsėjo 1-oji yra prasminga  mokinių, tėvų bei mokytojų bendrų darbų pradžia… Šio bendro darbo sėkmė priklauso nuo visų pastangų ir sutarimo. Ankstyvą rytą mokiniai skubėjo į gimnaziją nešini gėlėmis, kupini džiugesio, jaudulio ir naujų vilčių…Smagiai šurmuliavo tėveliai, mokytojai bei mokiniai, pasiilgę vieni kitų po vasaros atostogų. Visą gimnazijos bendruomenę pasveikino parapijos klebonas Miroslav Balcevič. Direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė sveikino mokinius, tėvelius, mokytojus, linkėjo visiems puikių mokslo metų. Pirmokams įteikė Pirmoko pasus bei Lietuvos „Ryto“ draugijos dovanotas kuprines.  Šis rugsėjis ypatingai svarbus pirmokėliams, nes jiems atsiveria durys į platų mokslo pažinimo kelią. Šiame nelengvame kelyje reikės daug ryžto, drąsos bei valios. Dvyliktokams ši rugsėjo pirmoji jau paskutinė gimnazijoje, jiems liko paskutiniai ir prasmingiausi žingsniai mokslo pažinimo kelyje. Sėkmės visiems !

Rasa Makarevičienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė