Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji futbolininkai futbolo žaidynių „Golas 2017“ Lietuvos čempionai

Straipsnio data 2017-06-05

Sportas

2017 metų birželio 6 dieną Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne, Kaune vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų mokinių (2001 m. gim. ir jaunesnių) futbolo žaidynių „Golas 2017“ superfinalas. Varžybose dalyvavo 10 apskričių nugalėtojų komandų. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda pateko į A grupę, kur varžėsi su Alytaus Krosnos mokyklos ir Raseinių Prezidento J. Žemaičio gimnazijos komandomis. Iškovojome dvi pergales vienodais rezultatais 2:1. Iškovota pirmoji vieta grupės varžybose nutiesė kelią į pusfinalio varžybas, kuriose susitikome su Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos komanda. Įnirtingoje ir permainingoje kovoje įveikėme varžovus rezultatu 2:1. Finale teko kovoti su Šilalės rajono Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos komanda. Nuovargis neleido komandoms demonstruoti gražaus žaidimo. Pagrindinis varžybų laikas baigėsi taikiai (0:0). Teko mušti baudinių seriją. Didesnis pasitikėjimas savo jėgomis ir puikus vartininko žaidimas lėmė mūsų gimnazijos pergalę. Džiaugiamės iškovota futbolo žaidynių „Golas 2017“ Lietuvos nugalėtojų taure.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas