Futbolo turnyras „Vasara su futbolu”

Straipsnio data 2017-05-27

Sportas

2017 metų gegužės 27 dieną Lietuvos edukologijos universiteto stadione vyko vaikų futbolo turnyras “Vasara su futbolu”. Turnyrą organizavo Všį „Futbolo rytas”. Jungtinė Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos ir MFK „Žalgiris” mergaičių komanda varžėsi berniukų (2006 m. gim. ir jaunesnių) grupėje. Pirmose varžybose mūsų komanda sužaidė lygiosiomis su FA „Žalgirietis” komanda (1:1). Antrose varžybose „Žalgirietis” įveikė “Lokomotyvo” komandą (1:0). Paskutinės varžybos tarp mūsų komandos ir „Lokomotyvo” baigėsi taikiai (1:1). Suskaičiavus taškus finale susitiko MFK „Žalgiris” ir FA „Žalgirietis”. Pagrindinis varžybų laikas baigėsi taikiai (1:1). Baudinių serijoje įveikėme varžovus ir tapome turnyro nugalėtojais. Nugalėtojams buvo įteikta atminimo taurė, o visiems dalyviams – atminimo medaliai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas