PIT. Moksleivių profesinio orientavimo išvyka „Ateities inžinieriai“

Straipsnio data 2017-05-25

PIT

2017 metų gegužės 25 dieną IIG-IVG klasių mokiniai dalyvavo profesinio orientavimo vizituose „Ateities inžinieriai“ Kaune. Vizito metu, mokiniai aplankė dvi įmones ir KTU bei jo studentų miestelį. Pirmiausia, mokiniai nuvyko į „Ryanair“ lėktuvų remonto dirbtuves, kur susipažino su orlaivių mechaniko ir inžinieriaus profesijomis, iš arti pažvelgė į šios profesijos darbo specifiką.
Vėliau nuvyko į informacinių technologijų ir inovacijų įmonę NFQ, kur susipažino su moderniųjų technologijų pritaikymų kasdieniniame gyvenime, IT programuotojo profesiją. Vizito metu mokiniai dalyvavo paskaitoje „Ateities perspektyvos“.
Po smagaus susitikimo su NFQ įmonės atstovais, mokiniai vyko i KTU, kur dalyvavo ekskursijoje po universiteto patalpas bei vykdė įdomiuosius fizikinius bei cheminius bandymus.
Vizito pabaigoje, mokiniai aplankė KTU studentų miestelį, susipažino su studentiško gyvenimo ypatumais bei pasidalino maloniomis išvykos akimirkomis.

Artūras Masevičius fizikos vyresnysis mokytojas