Žemės diena

Straipsnio data 2008-04-01

Gimnazijos gyvenimas

2008 m. kovo 26  balandžio 1 diena.

Mokykloje minima pasaulinė Žemės diena. Šiai dienai mokykloje surengtos parodėlės:

„Žemė – mūsų namai“. 5-12 kl. mokinių piešinių paroda (dailės mokyt. Violeta Goraninienė)

„Nedegink mano  namų“ – 6 kl. mergaičių projektas, „Stiklo fantazija“ – 9 kl. mergaičių projektas, „Šansas kėdei gyventi toliau“ – 11 kl. mergaičių projektas. (Technologijų vyresn. mokytoja Tatjana Paškel)

„Robotai“ – sukonstruoti 6 kl. berniukų, 6-10a kl. berniukų pagaminti inkilai. (Technologijų mokytoja Alicija Volodkevič)

Mokyklos interjeras puoštas Žemės dienai skirtais elementais.

2008 m. balandžio 1 dieną vyko 4-9 kl. mokinių popietė „Žemė – mūsų namai“.

Popietę organizavo Jūratė Taučiuvienė, biologijos vyresnioji mokytoja, Irmantas Adomaitis, fizikos vyresnysis mokytojas, Salvija Karčiauskienė, pradinių klasių  vyresnioji mokytoja, Galina Kuzmienė, muzikos vyresnioji mokytoja, …