Saviraiškos koncertas, skirtas profesijoms pažinti

Straipsnio data 2017-05-31

Gimnazijos gyvenimas PIT

Gegužės 31 d. vyko kasmetinis saviraiškos koncertas, kuris šiemet buvo kitoks. 6-IIIG klasių mokiniai pristatė jiems paskirtas profesijas. 6-tos klasės mokiniai pristatė mokytojo profesiją, 7-tokai iškepė video siužetą apie virėjo profesiją, 8-tokai parodė, kokie būna neprognozuojami gidai, IG klasės mokiniai parodė, kad chemines reakcijas galima sukelti ir su namuose esančiais produktais, o IIIG klasė rinko aktorius į savo naująjį filmą. Renginio metu buvo apdovanoti stropiausi ir aktyviausi gimnazijos mokiniai, o 6-tos klasės mokinės Augustyna ir Agnežka sudainavo nuostabią Eglės Jurgaitytės dainą „Angelas“. Renginio pabaigoje savo vykdytą projektą „IT projektų vadyba ir komandinis darbas“ pristatė „VIPT“ nariai, kurie nuo vasario mėnesio mokėsi dirbti komandoje, generuoti idėjas, planuoti ir kontroliuoti įgyvendinamą projektą, sukūrė internetines svetaines. Be to, gimnazijoje visus metus vyko konkursas „Šauniausia klasė“, kurį šiais metais laimėjo 8-ta klasė!

Norėčiau savo vardu dar kartą padėkoti visai mokinių tarybai, kuri aktyviai veikė visą gegužės mėnesį ir stengėsi įvykdyti visas sugalvotas veiklas bei kurti draugiškesnę aplinką mūsų gimnazijoje. Dar didesnę padėką siunčiu visai gimnazijos bendruomenei, kuri sutikdavo dalyvauti kartais net avantiūriškose veiklose.

Rugilė Andrejevskytė, IIIG, mokinių tarybos atstovė