Aštuntokų vasaros sutiktuvės

Straipsnio data 2017-06-01

Gimnazijos gyvenimas Išvykos ir ekskursijos

Nepabūgę smarkoko vėjo ir kartas nuo karto pakrapinančio lietaus, 8 klasės mokiniai birželio 1 dieną sėdo ant dviračių ir numynė į Migūnų poilsio parką. Jau tradicija virtęs aštuntokų sumanymas paskutiniąsias mokslo metų pamokas praleisti kokioje nors ekskursijoje ar žygyje, taigi šie metai nebuvo išimtis. Be to, mokiniai turėjo ką švęsti. Jie, kaip ir praėjusiais mokslo metais, laimėjo „Šauniausios klasės“ konkursą, tad iškylautojų nuotaika buvo išties gera. Pasistiprinę užkandžiais (ačiū tėveliams už skanius sumuštinius), kalbėjosi apie mokslo metais įvykusius nuotykius, ateities planus ir žaidė patį šauniausią žaidimą – „Muitininkai ir kontrabandininkai“. Smagu buvo pabūti kartu ir pasidžiaugti vienas kito draugija. Smagios jums vasaros, šaunieji aštuntokai.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, 8 kl. auklėtoja