Paskutinis LVIII laidos skambutis

Straipsnio data 2017-05-24

Paskutinis skambutis

Gegužės 24 d. mūsų gimnazijoje abiturientai išgirdo savąjį paskutinį skambutį, kuris priminė, kad laikas užverti mokyklos duris. Neverta liūdėti, juk tai tik naujo skrydžio pradžia, kuris atneš dar daugiau džiaugsmo ir laimės į kiekvieno gyvenimą. IVG klasės mokiniai pasveikino mokytojus tardami jautrų žodį ir prisimindami smagias bei graudžias akimirkas. Nebuvo pamiršti ir patys abiturientai. Juos sveikino pirmos klasės mokiniai, pirmoji mokytoja Kristina Kutkaitė–Burak, gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė. Mokiniai už aktyvumą bei pasiekimus buvo apdovanoti biologijos, filologijos, fizikos, informacinių technologijų, istorijos srityse.

Dabar abiturientams belieka palinkėti gerai išlaikyti pasirinktus brandos egzaminus!

IIIG klasės mokinė Rugilė Andrejevskytė